T

Rüyada Tavşan Görmek

İnsan için rüya alemi çok farklıdır ve sınır tanımaz bir dünyası vardır. Karışık olmayan veya anlamsız olmayan rüyalar dışında hemen hemen bütün rüyaların bir yorumu vardır. Rüya bazen şeytani bazen rahmani olabilir. Ancak Rasulullah aleyhisselam ‘rüyayı hayra yormayı’ emretmiştir. Rüyada tavşan görmek genellikle hayra yorumlanmaktadır.

Rüyada Tavşan Görmek

Sevimli özellikleriyle tavşanlar rüyada insana huzur verir ve rüyada görülmesi hayra alamettir. Tavşan cinsellik simgesidir ve rüyada gören kişinin doğuracağı yorumu yapılmaktadır. Bazı yorumcular ise fırtınalı günlerin alameti olarak kabul eder. Rüyada tavşan görmek, zenginlik, nezaket ve duygusallık şeklinde de yorumlanmaktadır.

Tavşanın korkutması iç dünyadaki belirsizliğe işarettir. Talihli bir durumla karşılaşmaya veya sevgili ile karşılaşmaya yorumlanabilir. Kahverengi tavşanlar ise hayatta doğru yola girmenizi simgeler. Siyah bir tavşanın görülmesi ise ileride bir endişenin yaşanacağını ifade eder. Tavşanı öldürmek değişime, insanın tavşana dönüşmesi ise insanlardan yardım göreceğini göstermektedir.

Rüyada Tavşan Beslemek

Rüyayı gören kişi rüyada tavşanı beslediğini görür ise bu durumda başka insanların ondan yardım isteyeceği anlamına gelir. Tavşanın kanı görülürse gıybetiniz yapılacak demektir. Yavru tavşanın görülmesi durumunda fırsatlara ulaşmanın daha zaman alacağı demektir. Rüyada tavşan görmek farklı yorumlanabilir.

Barakada veya kümeste tavşanlar görmek genellikle çocuk olarak yorumlanır. Ayrıca kişinin sadakatini sorgulaması gerektiği anlamı da çıkabilir. Rüyada görülen tavşanlar saldırırsa bu durum cinsellikle yorumlanır. Tavşanlar cinsel ilişkiden uzak kaldıklarında saldırgan hale gelirler. Tarlada veya bahçede zıplayan ve güzel bir görüntü oluşturan tavşanlar erkeklikle yorumlanır. Cinsel gücün artacağı ve kişinin birden fazla çocuk sahibi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada tavşan görmek, kişinin sevdiği kişi ile iletişime geçeceği şeklinde yorumlanmıştır. Kişinin bir kişi hakkındaki duyguları artık gün yüzüne çıkacağı yorumu da yapılabilir.

Rüyada tavşan yakalanmaya çalışılırsa bu durumda kişinin işten işe atladığı anlamına gelir. Bu nedenle rüya sahibi iş dünyasını gözden geçirmelidir. Etini pişirip yediğini görürseniz kişilik bakımından yakınlarınızdan üstün olduğunuz şeklinde yorumlanır. Kişilik ve karakter bakımından yakınlarınız tarafından taktir edildiğiniz anlamına gelir. Rüyada tavşan görmek veya tavşanı yakalamaya çalıştığını görmek değişik şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada Tavşan Yemek

Rüyada size özel tavşan yemeği verilirse, iç güdüsel anlamda güçlü olduğunuz anlamına gelir. İç güdülerinizi kontrol altına aldığınız ve başkalarını etkilemeye çalıştığınız anlamına gelir. Savunma yapmayın ve görüşlere karşı açık olun. Tavşanın derisini yüzmek veya etini pişirmek çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde pozitif olmanız gerektiği anlamına gelir. Yani kısacası insanları anlamaya çalışmak, onların duygularını anlamak ve dertlerine ortak olmak sosyal ilişkinizin artmasında etkili olacaktır. Çok farklı olmaya çalışarak filozof gibi düşünmek ve sürekli çevrenizdeki insanlarla tartışmak sizi yalnızlığa itecektir. Kendi iç güdülerinizin ve fikirlerinizin her zaman doğru olduğunu düşünmek sevdiklerinizle olan ilişkilerinize zarar verebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu