G

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada gelinlik giymek eğer gelinlik giyen kişi bekar ise evleneceğine işarettir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır. Gelinlik siyah ise evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara işaret ediyor.

Rüyada gelin görmek, eğer gelin bezekli olursa dünyaca  ucuzluk ve bolluğa ve berekete alâmettir. Bir genç kızın rüyada gelin olduğunu  görmesi, tez zamanda kısmeti nin çıkacağına delâlettir.  Rüyada ne gelini, ne hanımı görmediği ve bilmediği halde, kendisine güveyi  denildiğini gören kimsenin eceli yakındır. Veya elinden bir başkasının ölümü vuku  bulur.

Rüyada bir hanımla evlendiğini görmek, o evlendiği kadının kıymeti, fazileti, değeri,  isminin anlamı ve de güzelliği nisbetinde nimet ve saltanata delâlet eder.  Rüyada tanıdığı bir hanımla evlendiğini görmek, bir başkasını evlendirmeye alâmettir.

Rüyada Renkli Gelinlik Giymek,

Rüya yorumunda renkli gelinlik, tez zamanda duyulacak hayırlı habere işarettir. Evli kadının renkli gelinlik görmesi, hayırlı evlattır.

Genç kız için renkli gelinlik, evliliktir. Erkek için dileğinin gerçekleşmesine işarettir. Yaşlı kadın için renkli gelinlik, sevinç ve sürura yorulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu