C

Rüyada Cin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada cin görmek

Rüyada cin görmek kötü tabir edilir fakat bazı rüya tabircilerine göre bu rüyanın görülüş şekline göre değişmektedir. Rüyada cin görmek hile anlamına gelir, rüyayı gören kişinin veya etrafındaki kişilerin hile yapmayı sevmesi demektir. Cin görmek bazen de hayal kırıklığına, kedere ve haram mala delalet eder.

Cami veya ibadethaneler de görülen cin ise kötü değil Müslümanlıkla ilişkilendirilerek tabir edilir. Eğer rüyayı gören bir kadınsa ve bu kadın hamileyse karnındaki bebek için güzellik, iyilik olarak yorumlanır. Rüyada Müslüman cin görmek de mümkündür bu rüya sahibinin sıkıntılardan ibadetleri ve duası ile çıkacağına işarettir.

Rüyada Cin Görmek ve Yorumu

Rüya sahibi rüyada cini oturduğu hanenin kapısına yakın gördüyse bu bir adak adadığı ve yerine getirmediği anlamına gelir. Rüyada cin görmek bazen de büyü ve sihirle alakalıdır. Rüya sahibi rüyada cine Kuran-ı Kerim öğretmeye çalıştığını görüyorsa bu güzel bir makama ve bereketli bir işe işarettir. Rüyada cin görmek bazı rüya tabircilerine göre ise hırsızlık, zina olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada bir değil de birden fazla cin görmek yalancılık ve hile anlamına gelir. Rüya sahibi rüyasında eğer bir cinle evlendiğini görürse bu da mutsuzlukla bitecek bir ilişkiye ve hüsrana işarettir.

Rüyada Cin Görmek Ne Demek

Rüya sahibi rüyada bir cinden yardım isterse bu rüya sahibinin içinde farklı yerlere gitme farklı şeyler yaşama arzusu olduğuna işarettir. Rüyada kendisini cin olarak gören kişi ise etrafındaki insanları kandıran biri olarak tabir edilir. Rüyada cin görmek ve bu cinin tahsilli ve iyi konuşması kişinin beklemediği yerden iyilik geleceğine işarettir.

Cin gördükten sonra dua okumak, kişinin ettiği duaların kabul edileceği yönünde yorumlanır. Rüyada cin görmek ve o cini öldürmek ise çoğu rüya tabircisi tarafından sıkıntılardan sorunlardan kurtulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada cin görüp Ayetel Kürsi okuyan bir insanın içinde bir huzursuzluk olduğu ve onun kısa zamanda hallolacağı anlamına gelir. Hem rüyayı görenin hem de çevresindeki kişilerin huzura kavuşacağına işarettir.

Eğer rüyada bir cin görüldüyse ve bu cinden korkulduysa kişinin kaçtığı ve istemediği bir şeyin başına gelmesi demektir.

Rüyada Cin Görmek ve Onunla Konuşmak

Rüyada bir cinle konuşmak ve bu cinin sakin olması rüya sahibinin hayatında yeni gelişmeler olması demektir. Fakat konuşulan cin asabi ise rüya sahibinin çevresinden ya da tanımadığı birinden gelecek kötülüğe işarettir. Eğer rüyada konuşulan cin tam olarak rüya sahibi tarafından görülmüyorsa bu kişinin parasının azalması şeklinde yorumlanır. Rüyada cin görmek ve onunla ahbap olmak hastalık ve kötülük olarak yorumlanır. Rüyada cinlerle dostluk kurmanın farklı tabirleri de vardır. Bunlardan bir tanesi gerçek hayatta da iyi yerlere gelmiş insanlarla dostluk kurmaya işarettir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu