A

Rüyada Ağlamak

Rüyada Ağladığını Görmek

Rüyada Ağlamak

Merakını gidermek isteyen vatandaşlar, “Rüyada ağlamak ne demek ?” şeklinde, rüyanın dini açıdan tabirini merak edenler ise “Rüyada ağlamak islami açıdan anlamı” şeklinde yaptıkları aramalarla rüyalarının anlamını öğrenmeye çalışıyorlar. Peki rüyada ağlamak ne anlama geliyor?

Rüyada ağlamak bulunmaz sermayedir. Sevinç, feraha, helal mal, paraya yorumlanır. Rüyada ağladığını gören kimse Allah’ın rahmetine nail olur. Sıcak gözyaşı kedere, soğuk göz yaşı gam, kederden kurtulmak demektir. Bazı tabirciler, sessiz sakin ağlamak; ferah ve sevinçtir demişlerdir. Bu defalarca tecrübe edilmiş bir rüyadır. Arkası mutlaka hayırdır.

Kirmani: Ağlayan kişinin çok sevineceğine, ağlamaktan dolayı gözlerinin yaşla dolu olması helâlinden mal kazanacağına işarettir.

ALLAH KORKUSUNDAN AĞLAMAK
Rüyada Allah korkusundan ağlamak, sevince, feraha, iyi bir gelecek demektir. Rüyada ağlamak, yüce Allah’tan korkmaya, rahmetin inmesine, muhtaç olan kimseler için de yağmura tabirdir. Çünkü gözyaşı olan yere rahmet iner.

Bağırarak ağlamak: Rüyada Bağırarak ağladığını görmek, o yer halkı için musibet geleceğine yorumlanır. Ağlamadığı halde gözlerinden yaş aktığını görmek, muradına ermektir. Rüyada Ağladığını fakat gözlerinden yaş akmadığını görenin, beklediği, ümit ettiği şey eline geçmez. Ağladığını gözünden yaş yerine kan aktığını görmek, elinden kaçırdığı fırsata pişman olduğuna, günahlarından tövbe etmesi gerekir.

Rüyada Başkası İçin Ağlamak; Rüyada başkası için ağladığını görmek rahat ve sevince ve kısmetin açılacağına delalet eder. Rüyada başkasının ağlaması bir iyi niyet göstergesidir. Başkası için ağlıyorsanız; bu durum sevineceğinize işarettir. Başka birine ağlanması hayırlı kimselere, iyilik meclisine, ibadet ve hayra delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu